قوانین و مقررات

کاربر گرامی، با توجه به اینکه عضویت شما در این سایت به این معنا میباشد که شما قوانین سایت را مطالعه نموده اید و آن را پذیرفته اید، لذا خواهشمند است موارد توضیح داده شده را به دقت مطالعه فرمایید و در استفاده از خدمات سایت مد نظر قرار دهید. حتما به این نکته توجه فرمایید که «تلگفا» هیچگونه توافقی با کاربرانی که از موارد زیر پیروی نمیکنند ندارد.

1- کاربران باید طبق قوانین این سامانه که برگرفته از قوانین جرائم رایانه‌ای می باشد فعالیت کنند. اما این به این معنی نیست که «تلگفا» عملکرد تمامی افراد را بررسی میکند و مسئولیت وقوع هرگونه تخطی از کلیه موارد زیر یا رفتار خلاف قانون و شرع ، بر عهده خود کاربران خواهد بود. ضمنا مسئولیت تمامی اطلاعات ارسالی از طرف کاربران بر روی سایت یا برای سایر افراد نیز کاملا بر عهده خود کاربران ارسال کننده است.

2- هرگونه نشر ، درج مطالب و تصاویر خلاف شرع و قوانین ممنوع بوده و حق برخورد قانونی برای «تلگفا» محفوظ خواهد بود .

3- «تلگفا» مسئولیتی در قبال آگهی های ثبت شده از طرف افرادی که به طور کامل تایید صلاحیت نشده اند ندارد و مسئولیت استفاده از خدمات این افراد به طور کامل به عهده خود کاربران است.

4- درج و انتشار هرگونه محتوای متنی یا عکسی مربوط به پورنوگرافی، برهنگی و دربردارنده مسائل وابسته به روابط جنسی در قالب عکس، تصویر شخصی، بک‌گراند، آواتار و ... تخلف به حساب می‌آید.

5- سوء استفاده از مشخصات و تصاویر خصوصی کاربران ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.

6- مسئولیت نمایش اطلاعات شخصی اعضا که توسط خود عضو در معرض دید سایر کاربران قرار می‌گیرد به عهده‌ی خود کاربر می‌باشد و این سامانه مسئولیت فاش شدن اطلاعات را نمی‌پذیرد. هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس یا موارد مشابه که به «تلگفا» ارسال می‌شود یا درآن قرار می‌گیرد، غیر محرمانه، عمومی و غیر قابل تملک تلقى خواهد شد و مسئولیت هر گونه استفاده از آن شامل باز تولید، افشاء، مخابره، نشر، پخش بر عهده فرستنده اطلاعات است.

7- جمع آوری،‌ اصلاح، دسته بندی و نمایش درخواست های موجود در این سایت با هزینه گردانندگان «تلگفا» انجام شده است و هرگونه کپی برداری از آن چه به صورت دستی و چه به صورت خودکار مجاز نخواهد بود و حق پیگرد قانونی برای مسئولات سایت محفوظ خواهد بود.

8- درج هرگونه مطلب با جهت‌گیری و عناد با جمهوری اسلامی ایران و ملیت ایرانی ممنوع می‌باشد.

9- ایجاد گفتمان‌های توهین‌آمیز قومیتی یا سیاسی و انتشار مطالب مرتبط خلاف قوانین این پایگاه می‌باشد

10- نشر هرگونه مطلب یا رفتاری در جهت تمسخر فرهنگ، گویش‌ها و لهجه‌های اقوام و شهرهای مختلف ایران ممنوع می‌باشد.

11- هرگونه فعالیت جهت تحریک اعضاء در موارد غیرمتعارف و خلاف شرع و برهم زدن جو عمومی سایت، پیگرد قانونی دارد.

12- انتشار هرگونه لینک مربوط به ابزارهای فیلترشکن خلاف قانون می‌باشد.

13- مدیران این شبکه مجاز اند حساب کاربری اعضایی را که به قوانین این شبکه عمل نمی‌کنند، در هر زمانی بلافاصله مسدود نماید و یا به صلاح دید خود قسمتی از اطلاعات، تصاویر و یا درخواست های ارسالی کاربران را حذف نمایند.

14- کلیه محتویات نرم افزاری و ابداعات و طرح‌های "تلگفا" متعلق به این سایت بوده و کلیه حقوق آنها نیز متعلق به همین سایت می‌باشد.

15- استفاده از ربات‌های هوشمند برای استخراج اطلاعات موجود در سایت تلگفا اکیدا ممنوع می‌باشد.

16- جعل هویت دیگر افراد ، شامل افراد حقیقی و حقوقی ممنوع بوده و در صورت مشاهده یا دریافت گزارش، دسترسی کاربر مورد اشاره به سایت بسته و حق پیگرد قانونی برای سایت تلگفا ایجاد خواهد شد.