معرفی سرویس تلگرام

 تلگرام

تلگرام سرویسی است که به شما امکان ارتباط با دوستان و همکارانتان را ایجاد می نماید. برای ایجاد این ارتباط نیاز است که شما و دوستانتان در شبکه تلگرام اشتراکی ایجاد نمایید. نرم افزار تلگرام بر روی اکثر سکو های نرم افزاری مانند ویندوز لینوکس اندرویید و آی او اس قابل نصب است. استفاده از نرم افزار تلگرام رایگان بوده و تنها نیاز به شبکه اینترنت است.


گروه های تلگرامی

یکی دیگر از امکانات تلگرام قابلت ایجاد گروه های تلگرامی است. این گروه ها حداکثر میتواند 200 عضو بپذیرد. عضویت در این گروه ها توسط لینک های عضویت و همچنین افراد عضو در گروه تلگرام قابل انجام است. در این گروه ها تمامی کاربران قادر به ارسال مطلب هستند. همچنین کاربران میتوانند مطالب ارسال شده توسط افراد دیگر و همچنین لیست اعضاء را مشاهده کنند. سرویس تلگفا سرویسی است که با هدف معرفی گروه های تلگرامی که شما میتوانید گروه های ایجاد شده توسط خودتان و یا لیستی از گروه های ثبت شده توسط اعضای دیگر را مشاهده و در آنها عضو شوید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر به وبلاگ گروه های تلگرام مراجعه فرماید. 

 

کانال های تلگرامی

کانال های تلگرامی نیز مانند گروه های تلگرامی سرویسی است که توسط تلگرام ارایه میگردد. امکانات این سرویس نیز مانند گروه های تلگرامی است و به کاربران تلگرام اجازه عضو شدن در آن را میدهد. تفاوت میان گروه های تلگرامی و کانال های تلگرامی در  مورد خلاصه میگردد :
1 - در گروه های تلگرامی تعداد حداکثر اعضا 200 نفر و در کانال ها نا محدود است
2 - در گروه هال تلگرامی تمامی افراد قادر به ارسال مطلب هستند و در کانال ها تنها مدیر و یا مدیران انتخاب شده توسط مدیر اصلی قادر به ارسال مطلب است
3 - در گروه های تلگرامی افراد قادر به مشاهده لیست اعضا هستند ولی در کانال ها تنها میتوان تعداد اعضا را مشاهده نمود و امکان مشاهده لیست اعضا وجود ندارد.