چگونه پیشنهاد ویژه شویم

پیشنهاد ویژه یکی از سرویس های سایت است که با استفاده از آن میتوانید بهتر خود را به دیگران معرفی نمایید. این سرویس با معرفی لینک پروفایل شما در بخش های متعدد سایت احتمال مشاهده شدن پروفایل شما را افزایش میدهد. در نتیجه در مدت زمان کوتاهی به تعداد زیادی کاربر در گروه یا کانال خود دست می یابید.

در این سرویس شما ابتدا بر حسب نیاز خود سرویسی را بر اساس اعتبار و نحوه کسر انتخاب میکنید. پس از پرداخت مبلغ اعتبار پروفایل شما به بخش پیشنهاد ویژه اضافه میشود. این سرویس بر حسب انتخاب شما به ازای هر بار نمایش پروفایل شما و یا با هر بار عضو شدن کاربران در گروه یا کانال تلگرامی شما مبلغی از اعتبار خریداری شده را کسر می نماید.

طراحی این سیستم کاملا منصفانه بوده و شما در قبال مبلغ پرداختی حتما به تعداد مشخصی بازدید می شوید و یا به تعداد مشخصی کاربر دست می یابید. همچنین پیاده سازی این سیستم کاملا سخت گیرانه بوده  احتمال اشتباه در آن صفر است. بدین صورت که بازدید های انجام شده توسط ربات ها و یا موتور های جستجو محاسبه نشده و در حالت کسر به ازای عضویت, در صورت عضویت های متعدد افراد در هر ۲ ساعت تنها یک بار محاسبه میگردد.

تعرفه های این سرویس نیز به صورتی در نظر گرفته شده که با کمترین هزینه بتوانید گروه و کانال خود را به دیگران معرفی نمایید و ۳ حالت مختلف کسر اعتبار شامل کسر به ازای بازدید  - کسر به ازای عضویت و حالت ترکیبی که ترکیبی از ۲ حالت قبل است در اختیار شما قرار گرفته که بسته به نیاز خود میتوانید یکی از آنها را انتخاب نمایید.

جهت مشاهده تعرفه ها سرویس پیشنهاد ویژه و محل های قرار گیری به این صفحه مراجعه فرمایید.

 

جهت معرفی گروه و یا کانال خود در بخش پیشنها ویژه به ترتیب زیر عمل کنید :

۱ - وارد پنل کاربری خود شوید سپس به بخش پیشنهاد ویژه بروید.

 

 

 

۲ - در این بخش لیست گروه ها و کانال های خود را مشاهده میکنید. در ستون عملیات مربوط به هر گروه و یا کانال عنوان پیشنهاد ویژه را مشاهده می نمایید. در صورتی که قبلا سرویس پیشنهاد ویژه را فعال کرده باشید عنوان افزودن اعتبار را مشاهده خواهید نمود. با هر بار افزودن اعتبار آخرین تنظیمات مربوط به آخرین انتخاب (نحوه محاسبه - بازدید یا عضویت یا ترکیبی و تعرفه) شما اعمال میگردد.
بر روی عنوان پیشنهاد مربوط به پروفایل مورد نظر خود کلیک کنید.

 

 

۳ - در این بخش لیستی از پلن های پیشنهادی را به همرام نحوه محاسبه و هزینه مربوطه را مشاهده می نمایید. جهت مشاهده جزییات بر روی لینک جزییات کلیک و پس انتخاب پلن مورد نظر خود بر روی لینک انتخاب گزینه مورد نظر خود کلیک کنید.

حالات مختلف عبارتند از :

۱ - حالت بازدید  : در این حالت به ازای هر بازدید مبلغ نمایش داده شده در ستون بازدید از اعتبار کسر خواهد شد. این حالت برای گروه ها و کانالهای عمومی مانند طنز و گپ و کلیپ و غیره مناسب تر است.

۲ - حالت عضویت : در این حالت با هر بار فشرده شدن دکمه عضویت در پروفایل گروه یا کانال شما هزینه ثبت شده در ستون عضویت از اعتبار شما کسر میگردد. این حالت برای گروه ها و کانالهایی که طرفداران خاص خود را دارند مانند گروه های هنری و یا آموزش های خاص بهتر است.

۳ - حالت ترکیبی : این حالت ترکیبی از ۲ حالت فوق است و هم زمان هم به ازای بازدید و هم به ازای عضویت مبلغی کمتر از حالات فوق از اعتبار شما کسر میگردد.

 

۴ - در این بخش شما به درگاه پرداخت زرین پال هدایت میشوید. این درگاه به شما این امکان را میدهد تا با کارت های بانکی خود اقدام به پرداخت هزینه مربوط به سرویس پیشنهاد ویژه انتخابی خود نمایید.

 

 

 

۵ - پس از تکمیل عملیات پرداخت شما به سایت باز میگردید و همانطور که در شکل زیر مشاهده می نمایید مبلغ پرداخت شده به اعتبار پروفایل شما افزوده میگردد. جهت مشاهده مبلغ باقی مانده از اعتبار پروفایل خود میتوانید به این بخش مراجعه نمایید.

 

۶ - هم اکنون شما میتوانید با مراجعه به محل های معرفی شده پروفایل خود را مشاهده نمایید.